Hikayemiz

Best & Cans, Beste Kandemir'in liderliğinde sektörde ödüllü projelere imza atmış bir şirket olarak varlığını sürdürüyor.

 

Best & Cans’ın markalara değer katan unsurlarının başında, müşteri deneyimlerinden yola çıkarak başarılı müşteri segmentasyonu tasarımı ve akıllı CRM araçları ile müşteri davranışlarının takibi ve kayıp tahmin modelleri bulunuyor.

Sadakat çözümleri içerisinde, basit ve kullanıcı dostu tasarımlar, oyunlaştırılmış etkileşimler ile birlikte markalara her koşulda rekabet avantajı elde edebilmelerine olanak sağlayan ve dijital çağa ayak uyduran mobil aplikasyonların da tasarımı yer alıyor.

 

Best & Cans’ın çeşitli hizmet ağı içerisinde özellikle müşteri odaklı etkin pazarlama ve hedefli tanıtım, tüm projeleri için ortak kıldığı en önemli unsur. Etkin pazarlama stratejilerinden, müşteri deneyimine uzanan ve veriye dayalı aksiyonlar alınan bu yolculukta, başta sadakat programları ile, kadın tüketiciler, öğrenciler, yolcular, e-ticaret, üst segment müşteriler ve kulüp taraftarları, Best & Cans’ın spesifik, ödüllü referans projelerinin bulunduğu alanı oluşturuyor.

 

Best & Cans hizmet verdiği tüm projelerde profesyonel ve çok işlevli koordinasyon ile markaların maliyet etkinliği, tedarikçi firma yönetimi ve iş ortaklıkları ile kazan-kazan iş modellerinin geleceğine yön vermeyi, yani sizin için en verimli olanı hedeflemekte.

 

 

Kreatif pazarlama ekibimizle, hikayenizi bütüncül bir bakış açısıyla tasarlıyor, hedeflerinize giden yolda ilham alınacak konseptler hazırlıyoruz.

Deneyimimizi yaratıcılıkla harmanlayarak, verimli bir şekilde pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza katkı sağlayacak, markanıza özel fikir ve uygulamalar sunuyoruz.

Yani, fikirleri tasarıma dönüştürüyoruz.

 

Best & Cans’ın holistik pazarlama anlayışı ile markanızı yeni bir seviyeye taşımak için, şimdi birlikte harekete geçme zamanı!

.